Orientální stropní lampa zlatá 60 cm – Glan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103103 Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným... více informací »
Orientální stropní lampa zlatá 60 cm - Glan
Značka: QAZQA
1 725 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103103 Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103103
Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným designem a zlatou barvou. Stínidlo stropní lampy má super krásně tkaný design, který v obývacím pokoji vytváří krásný světelný efekt. Náš Glan poskytuje východní atmosféru ve vaší ložnici, obývacím pokoji a hale! Tato stropní lampa se cítí všude jako doma. Má průměr 60 cm a výšku 14 cm. Doplňte svou lampu světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 60 W (světelný zdroj není součástí dodávky) a vytvořte si tak jedinečnou atmosféru u vás doma! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Užijte si atmosférické dny s naší stropní lampou Glan!Neodolatelný produkt Orientální stropní lampa zlatá jde pořídit také na stránkách zařazený v sekci stropni svitidla! Máme pro vás akční produkty z naší rubriky za super ceny!

Tento výjimečný výrobek Orientální stropní lampa zlatá 60 cm - Glan od populárního výrobce QAZQA máte možnost najít momentálně na našich stránkách levně. Výhodně za cenu 1 725 Kč.