Orientální stolní lampa 28,5 cm – Baloo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98400 Baloo je obzvláště atraktivní stolní lampa. Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto... více informací »
Orientální stolní lampa 28
Značka: QAZQA
1 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98400 Baloo je obzvláště atraktivní stolní lampa. Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98400
Baloo je obzvláště atraktivní stolní lampa. Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto zlatou povrchovou úpravou. Prolamovaná kukla poskytuje krásný odraz světla ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jakékoli jiné místnosti. Je to opravdová náladová lampa, připravená zářit! Lampa má výšku 25 cm a celkový průměr 28,5 cm. Patice lampy má průměr 14 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o délce 200 cm. Pro tuto lampu použijte světelný zdroj, který zapadá do objímky E27 (max. 40 W). Můžete jej ztlumit pomocí externího stmívače; takže je večer s Baloo mimořádně útulný! Směs tisíce a jedné noci ve vašem interiéru!

Tento exkluzivní produkt Orientální stolní lampa 28,5 cm - Baloo od dodavatele kvalitních produktů QAZQA máte možnost koupit zde teď právě za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 819 Kč.