Orientální stojací lampa zlatá se zelenými třásněmi 30 cm – Fringle

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103485 Rozjasněte svůj interiér s orientální stojací lampou Fringle! Zelené třásně na této lampě skutečně... více informací »
Orientální stojací lampa zlatá se zelenými třásněmi 30 cm - Fringle
Značka: QAZQA
1 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103485 Rozjasněte svůj interiér s orientální stojací lampou Fringle! Zelené třásně na této lampě skutečně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103485
Rozjasněte svůj interiér s orientální stojací lampou Fringle! Zelené třásně na této lampě skutečně dodávají lampě hravý efekt. Lampa má výšku 150 cm a průměr 30 cm. Podstavec má výšku 3 cm a průměr 25 cm. Doplňte lampu světelným zdrojem E27 až 60 W. Tuto lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Ve vašem orientálním interiéru je tato lampa skutečným doplňkem a je ideální pro použití jako náladové osvětlení ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Už nečekejte a začněte s touto fantastickou stojací lampou!

Vynikající kus Orientální stojací lampa zlatá se zelenými třásněmi 30 cm - Fringle od top výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za super cenu. Teď v akci 1 655 Kč.