Orientální stojací lampa šedá – Leonard

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104827 Se stojací lampou Leonard dodáte svému interiéru teplo. Tato orientální lampa je vyrobena z lana s ocelí. Má... více informací »
Orientální stojací lampa šedá - Leonard
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104827 Se stojací lampou Leonard dodáte svému interiéru teplo. Tato orientální lampa je vyrobena z lana s ocelí. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104827
Se stojací lampou Leonard dodáte svému interiéru teplo. Tato orientální lampa je vyrobena z lana s ocelí. Má průměr 40 cm a výšku 140 cm. Šňůra má délku 180 cm. Leonarda zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 max. 40 wattů. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Tato veselá stojací lampa se skvěle hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Připojením stmívače ke stojací lampě můžete vytvořit extra atmosféru v místnosti (není součástí dodávky). Udělejte si to doma útulné se stojací lampou Leonard.
Exkluzivní kousek můžete pořídit právě nyní tady na webu zařazený v kategorii stojaci lampy! Nyní pořídíte další kusy z naší kategorie jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA vám představuje vysoce kvalitní zboží Podívejte se sami.

Tento vynikající kus Orientální stojací lampa šedá - Leonard od známé kvalitní značky QAZQA lze pořídit teď za příznivou cenu! Cena od 3 079 Kč.