Orientální nástěnné svítidlo zlaté s bílými 2 světly – Hikina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104380 Páni, jaká je Hikina elegantní lampa! Jeho kombinace bílé a zlaté ve struktuře poskytuje... více informací »
Orientální nástěnné svítidlo zlaté s bílými 2 světly - Hikina
Značka: QAZQA
2 679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104380 Páni, jaká je Hikina elegantní lampa! Jeho kombinace bílé a zlaté ve struktuře poskytuje...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104380
Páni, jaká je Hikina elegantní lampa! Jeho kombinace bílé a zlaté ve struktuře poskytuje orientální nádech. Nástěnné svítidlo díky svému jedinečnému designu skutečně upoutá pozornost! Hikina je vyrobena z oceli a povrchově upravena v bílé barvě se zlatem. Má hloubku 13 cm, délku 85 cm a výšku 48 cm. Nástěnné svítidlo doplníte 2 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 (max. 25 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Pro vytvoření větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Protože kruhy mají různou velikost a jsou umístěny na sobě, lampa vytváří hloubku a při rozsvícené lampě získáte na stěně krásný světelný efekt. Dopřejte svému interiéru atmosféru s nástěnným svítidlem Hikina!Tento levný produkt Orientální nástěnné svítidlo zlaté s bílými 2 světly – Hikina můžete dostat již dnes tu na našich stránkách ve známé kategorii nastenna svitidla! Připravili jsme akční výrobky z této sekce za skvělou cenu. Významný výrobce QAZQA má prvotřídní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více skvělých produktů od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Orientální nástěnné svítidlo zlaté s bílými 2 světly - Hikina od značky se skvělou pověstí QAZQA lze zakoupit tady za zcela nejnižší cenu. Nabídky od 2 679 Kč.