Orientální nástěnné svítidlo zlaté 3-světlo – Corine

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104378 Jaká je veselá nástěnná lampa Corine! Otevřená struktura kruhů vytváří v místnosti útulný světelný... více informací »
Orientální nástěnné svítidlo zlaté 3-světlo - Corine
Značka: QAZQA
2 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104378 Jaká je veselá nástěnná lampa Corine! Otevřená struktura kruhů vytváří v místnosti útulný světelný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104378
Jaká je veselá nástěnná lampa Corine! Otevřená struktura kruhů vytváří v místnosti útulný světelný efekt. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli a má zlatou povrchovou úpravu. Má hloubku 15 cm, výšku 65 cm a délku 93 cm. Nástěnné svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 s max. 25 Watt. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Corine je stmívatelná, když ji připojíte k externímu stmívači, který není součástí dodávky. Toto orientální nástěnné svítidlo je krásným poutačem do obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice. Takový atmotvorák by neměl chybět ve vašem interiéru.
Oblíbený a akční produkt můžete sehnat lehce na webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Nyní najdete ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za super peníze!

Výjimečný a žádaný produkt Orientální nástěnné svítidlo zlaté 3-světlo - Corine od spolehlivého výrobce QAZQA jednoduše můžete najít v naší online nabídce extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 119 Kč.