Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 3-světlo – Balla

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104381 Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Balla to, co hledáte! Díky svému jedinečnému designu rychle... více informací »
Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 3-světlo - Balla
Značka: QAZQA
2 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104381 Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Balla to, co hledáte! Díky svému jedinečnému designu rychle...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104381
Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Balla to, co hledáte! Díky svému jedinečnému designu rychle upoutá pozornost. Různé kruhy s otevřenou strukturou poskytují v prostoru atmosférický a orientální pocit. Balla je vyrobena z oceli a povrchově upravena v antické zlaté barvě. Nástěnné svítidlo má hloubku 14 cm, výšku 43 cm a délku 95 cm. Svítidlo doplňujete 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 (max. 25 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Nástěnné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky, ale poskytuje extra atmosféru! Dodejte svému interiéru orientální nádech s nástěnným svítidlem Balla.

Diskontní kus Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 3-světlo - Balla od spolehlivého výrobce QAZQA jde získat aktuálně na webu téměř zdarma! Akční cena již od 2 559 Kč.