Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 2-světlo – Kelly

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104383 Páni, jaká je Kelly skvělá nástěnná lampa! Jeho jedinečný design zajišťuje, že okamžitě upoutá... více informací »
Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 2-světlo - Kelly
Značka: QAZQA
3 489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104383 Páni, jaká je Kelly skvělá nástěnná lampa! Jeho jedinečný design zajišťuje, že okamžitě upoutá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104383
Páni, jaká je Kelly skvělá nástěnná lampa! Jeho jedinečný design zajišťuje, že okamžitě upoutá pozornost v místnosti. Různé kruhy, které byly zpracovány, poskytují na lampě krásný detail. Když je osvětlení zapnuté, získáte na stěně krásný efekt žehlení, super atmosférický! Nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli a povrchově upraveno ve starožitné zlaté barvě. Kelly má hloubku 13 cm, výšku 53 cm a délku 93 cm. Nástěnné svítidlo doplníte dvěma světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 25 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Pro vytvoření extra atmosféry můžete nástěnné svítidlo připojit ke stmívači, který není součástí balení. Doplňte svůj orientální obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici nástěnným svítidlem Kelly. Jedinečné a velmi atmosférické!Tento neodolatelný produkt Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 2-světlo – Kelly lze pořídit snadno tu na našem webu umístěný v rubrice nastenna svitidla. Mrkněte na kvalitní zboží z naší sekce za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabízíme více, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Orientální nástěnné svítidlo starožitné zlaté 2-světlo - Kelly snadno můžete sehnat tady nyní za akční cenu. Cena již od 4495.00 Kč! 3 489 Kč.