Orientální nástěnné svítidlo rezavohnědé 2-světlo – Mary

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104384 Nástěnná lampa Mary je opravdovým lákadlem pro váš interiér! Jeho jedinečný design... více informací »
Orientální nástěnné svítidlo rezavohnědé 2-světlo - Mary
Značka: QAZQA
2 895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104384 Nástěnná lampa Mary je opravdovým lákadlem pro váš interiér! Jeho jedinečný design...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104384
Nástěnná lampa Mary je opravdovým lákadlem pro váš interiér! Jeho jedinečný design zajišťuje, že na stěně získáte krásný světelný efekt. Mary je vyrobena z oceli a má rezavě hnědou barvu. Má hloubku 13 cm, výšku 53 cm a délku 93 cm. Nástěnné svítidlo doplníte dvěma světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 (max. 25 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Nástěnné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. Mary je krásné nástěnné svítidlo do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Vneste s Mary do svého domova orientální atmosféru!

Oblíbený a kvalitní výrobek Orientální nástěnné svítidlo rezavohnědé 2-světlo - Mary od společnosti s výborným jménem QAZQA jednoduše můžete sehnat u nás skutečně levně. Nyní pořídíte od 2 895 Kč.