Odpružení pro 1-fázovou dráhu černé

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98414 Pokud chcete pověsit kolejové osvětlení „vznášející se“ ve svém pokoji, toto zavěšení je super pěkné... více informací »
Odpružení pro 1-fázovou dráhu černé
Značka: QAZQA
339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98414 Pokud chcete pověsit kolejové osvětlení „vznášející se“ ve svém pokoji, toto zavěšení je super pěkné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98414
Pokud chcete pověsit kolejové osvětlení „vznášející se“ ve svém pokoji, toto zavěšení je super pěkné řešení! Jedná se o závěs pro 1-fázový kolejnicový systém s ocelovým lankem a úhlednou stropní montáží v nadčasové černé barvě. Díky systému 'easy adjust' si jej snadno nastavíte na výšku. Má maximální délku 200 cm. Perfektní v každé místnosti! Dávej pozor! Toto je jeden závěsný systém, objednejte si více, pokud je třeba lampu připevnit ke stropu pomocí více bodů. 1-fázová kolejnice, což znamená, že všechna místa na kolejnici jsou ovládána společně. Hledáte osvětlení, které můžete zavěsit na kolejnici? Pak je dokonalým řešením 1-fázová kolejnice. Často se používá v profesionálním prostředí, jako je kancelář nebo v pohostinství.

Kvalitní a žádaný kus Odpružení pro 1-fázovou dráhu černé od známého dodavatele QAZQA můžete získat v naší nabídce za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 339 Kč.