Ocelový stropní ventilátor včetně LED a dálkového ovládání – Xiro

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102711 Stropní ventilátor Xiro je velmi speciální verze. Toto vypadá jako běžné stropní... více informací »
Ocelový stropní ventilátor včetně LED a dálkového ovládání - Xiro
Značka: QAZQA
6 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102711 Stropní ventilátor Xiro je velmi speciální verze. Toto vypadá jako běžné stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102711
Stropní ventilátor Xiro je velmi speciální verze. Toto vypadá jako běžné stropní svítidlo, dokud nevyklopíte průhledné plastové lopatky ventilátoru. Tento šikovný ventilátor má také letní a zimní režim, který zajišťuje optimální distribuci vzduchu ve všech ročních obdobích. Xiro je dodáván s nevyměnitelným světelným zdrojem 30 Watt. Světelný zdroj je stmívatelný dodávaným dálkovým ovládáním v lumenu i Kelvinu, takže stropní svítidlo je dokonale vhodné pro funkční použití jako náladové osvětlení. Světelný zdroj má celkem 2700 lumenů a je stmívatelný od 2700 do 3500 Kelvinů. Ventilátor má celkový průměr 106,7 cm a je vysoký 38 cm. Stropní ventilátor produkuje 35-45 DB hluku. Vhodný prostor pro chlazení závisí na velikosti lopatek. Tento stropní ventilátor má lopatky 42 cm. Díky tomu je vhodný pro prostor 8-15 m². Pokud se vám nelíbí velký stropní ventilátor, je to váš dokonalý zápas. Už nečekejte a pořiďte si Xiro doma!

Tento výjimečný kousek Ocelový stropní ventilátor včetně LED a dálkového ovládání - Xiro od výrobce se skvělou pověstí QAZQA máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci. Za bezkonkureční cenu 6 149 Kč.