Obrazové svítidlo Nowodvorski 8170 GIOTTO LED M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109987 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je... více informací »
Obrazové svítidlo Nowodvorski 8170 GIOTTO LED M
Značka: Nowodvorski
2 383 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109987 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 581109987
Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je zejména vhodné pro nasvícení obrazů, zajímavých předmětů a funguje také jako klasické nástěnné svítidlo. Svítidlo je v provedení patinovaná mosaz. Světelný výkon je zajištěn pevně zabudovaným LED modulem, není tedy již potřeba dokupovat žárovku.Levný produkt dostanete rovněž tady na našem webu umístěný v kategorii svítidla. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce. Známá značka Nowodvorski vás obohatí o vynikající zboží.

Unikátní a žádaný produkt Obrazové svítidlo Nowodvorski 8170 GIOTTO LED M od značky s dlouholetou historií Nowodvorski snadno naleznete aktuálně na webu za super cenu. Nyní zakoupíte za 2 383 Kč.