Obrazové svítidlo Nowodvorski 8168 GIOTTO LED S

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109986 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je... více informací »
Obrazové svítidlo Nowodvorski 8168 GIOTTO LED S
Značka: Nowodvorski
2 197 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109986 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 581109986
Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski GIOTTO LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je zejména vhodné pro nasvícení obrazů, zajímavých předmětů a funguje také jako klasické nástěnné svítidlo. Svítidlo je v provedení patinovaná mosaz. Světelný výkon je zajištěn pevně zabudovaným LED modulem, není tedy již potřeba dokupovat žárovku. Tento kvalitní produkt můžete najít právě nyní tady na webu v kategorii svítidla! Nyní najdete oblíbené produkty z naší sekce v bezva akci. Oblíbený dodavatel Nowodvorski svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment. Však to vidíte sami. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Obrazové svítidlo Nowodvorski 8168 GIOTTO LED S značky Nowodvorski pohodlně dostanete právě nyní až neuvěřitelně levně. Výhodně za cenu 2 197 Kč.