Obdélníkové zapuštěné bodové svítidlo 2-light black – Qure

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98339 Qure je moderní zapuštěné místo, které zcela patří do vašeho elegantního interiéru! Díky černé barvě je... více informací »
Obdélníkové zapuštěné bodové svítidlo 2-light black - Qure
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98339 Qure je moderní zapuštěné místo, které zcela patří do vašeho elegantního interiéru! Díky černé barvě je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98339
Qure je moderní zapuštěné místo, které zcela patří do vašeho elegantního interiéru! Díky černé barvě je velmi nadčasový. Díky hodnotě IP 20 je toto zapuštěné místo vhodné pouze pro zavěšení uvnitř. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že se dá naklonit. Takže si můžete osvětlit temná zákoutí ve svém domě, kdekoli chcete! Bod je čtvercový, ale má kulatou instalační velikost, ideální pro montáž. Instalační rozměry tohoto Qure: délka 18 cm a hloubka 10 cm. Na šířku potřebuje 9 cm. Celková velikost tohoto místa je 19 cm na délku a 10,1 cm na šířku. Tento Qure můžete kompletně doplnit dvěma světelnými zdroji GU10 o maximálním výkonu 50 wattů. Lampu můžete snadno ztlumit externím stmívačem, aby byla večer mimořádně útulná! Bod lze snadno umístit na váš strop díky upínacím pružinám na místě. Zajistěte ve svém domě nadčasový poutač díky zapuštěnému místu Qure!Kvalitní a velmi žádaný produkt Obdélníkové zapuštěné bodové svítidlo 2-light naleznete rovněž tu na stránkách zařazený v sekci podhledove svetlo. Máme pro vás zlevněné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online. Výrobce QAZQA pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty. Však to vidíte sami.

Tento diskontní produkt Obdélníkové zapuštěné bodové svítidlo 2-light black - Qure od kvalitního výrobce QAZQA máte možnost pořídit zde teď právě za nejnižší cenu. Akční ceny od 805 Kč.