Nástěnný bodový bronz otočný a sklopný s vypínačem – Karin 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92951 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové... více informací »
Nástěnný bodový bronz otočný a sklopný s vypínačem - Karin 1
Značka: QAZQA
415 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92951 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92951
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové barvy a elegantního designu stínu je velmi nadčasová a stylová. Má výšku 11 cm, délku 8 cm a hloubku 12 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro jeho připevnění na zeď má průměr 8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Tento nástěnný bod má vypínač na vypínači. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 1! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách. Oblíbený a akční produkt Nástěnný bodový bronz otočný a sklopný s vypínačem – Karin 1 dostanete právě nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice nastenna svitidla! Nyní získáte parádní zboží ze zmíněné sekce jednoduše online. Významný dodavatel QAZQA pro vás připravuje prvotřídní výrobky Však to vidíte sami! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Nástěnný bodový bronz otočný a sklopný s vypínačem - Karin 1 od výrobce s dlouholetou historií QAZQA můžete dostat tady a teď za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 415 Kč.