Nástěnné svítidlo Nowodvorski STALACTITE II 8353 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 569554849 Moderní nástěnné svítidlo STALACTITE značky Nowodvorski, které je novinkou pro... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski STALACTITE II 8353 černá
Značka: Nowodvorski
1 207 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 569554849 Moderní nástěnné svítidlo STALACTITE značky Nowodvorski, které je novinkou pro...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 569554849
Moderní nástěnné svítidlo STALACTITE značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Produkt je vhodný jako osvětlení v obýváku, chodbě či ložnici. Díky ohebnému krku lze se svítidlem manipulovat a světlo si namířit podle potřeby. Vypínač je umístěn přímo na těle svítidla. Do svítidla jsou určeny LED žárovky typu G9, max. výkon 10 W. Ze stejné výrobní řady Vám nabízíme i další svítidla STALACTITE v jiných barevných variantách. Tento unikátní produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski STALACTITE II 8353 černá je k sehnání v pohodě tu na stránkách umístěný v rubrice svítidla. Vyhledejte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce ve slevě! Dodavatel Nowodvorski pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski STALACTITE II 8353 černá od kvalitní značky Nowodvorski snadno najdete bezpečně online za báječnou cenu! Za bezkonkureční cenu 1 207 Kč.