Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580850399 Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 v černém provedení od předního výrobce na svítidla... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 černá
Značka: Nowodvorski
823 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580850399 Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 v černém provedení od předního výrobce na svítidla...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580850399
Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 v černém provedení od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Nástěnné světlo je vzhledově i designově vhodné do moderního interiéru. Svítidlo svítí vertikálně jak z horní, tak ze spodní strany, proto se ideálně hodí jako nástěnné světlo do chodeb atd. Konstrukce svítidla je z lakované oceli. Svítidlo využívá dvě žárovky GU10 max 35 W, které nejsou součástí balení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Hodně oblíbený produkt máte možnost sehnat nyní tu na našich stránkách v populární rubrice svítidla! Najděte si vyjímečné kousky z této populární kategorie za výhodné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Nowodvorski vás obohatí o vysoce kvalitní zboží

Vynikající produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski MALMO 9705 černá od známé kvalitní značky Nowodvorski pořídíte aktuálně skutečně levně. Momentálně v akci za 823 Kč.