Nástěnné svítidlo Nowodvorski HARMONY 6868 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 583496708 Nástěnné svítidlo HARMONY bílá od výrobce Nowodvorskit. Svítidlo je vyrobeno z lakované oceli a... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski HARMONY 6868 bílá
Značka: Nowodvorski
2 612 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 583496708 Nástěnné svítidlo HARMONY bílá od výrobce Nowodvorskit. Svítidlo je vyrobeno z lakované oceli a...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 583496708
Nástěnné svítidlo HARMONY bílá od výrobce Nowodvorskit. Svítidlo je vyrobeno z lakované oceli a díky zajímavému provedení se dá regulovat jeho délka od zdi (29-75 cm). Toto nástěnné světlo je osazeno jednou paticí typu E27, max. 60 W – žárovka není součástí balení. Nástěnné svítidlo je vhodné do všech obytných místností, ideální je umístění např. nad stůl (viz ilustrace). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Velmi žádaný kousek máte možnost najít rovnou tady a teď na našem webu umístěný v rubrice svítidla. Připravili jsme pro vás jiné produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Máme toho více, mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Nástěnné svítidlo Nowodvorski HARMONY 6868 bílá od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski máte možnost dostat u nás v bezva akci. Výhodně teď u nás za 2 612 Kč.