Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9070 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631888 Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné pro... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9070 bílá
Značka: Nowodvorski
914 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631888 Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné pro...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580631888
Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Svítidlo je dodáváno bez žárovek, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE. Nástěnné svítidlo vyzařuje světlo ze spodní i vrchní strany. Unikátní výrobek Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX naleznete právě na našem webu umístěný v kategorii svítidla. Získejte parádní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny!

Akční a ve slevě kus Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9070 bílá od kvalitní značky Nowodvorski získáte již dnes výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 914 Kč.