Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9067 zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631891 Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné pro... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9067 zlatá
Značka: Nowodvorski
1 086 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631891 Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné pro...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580631891
Nástěnné svítidlo EYE WALL od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Svítidlo je dodáváno bez žárovek, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE. Nástěnné svítidlo vyzařuje světlo ze spodní i vrchní strany. Tento kvalitní a levný produkt můžete získat přímo na našich stránkách zařazený v kategorii svítidla! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této rubriky za extra cenu.

Akční a ve slevě produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski EYE FLEX S 9067 zlatá od společnosti s výborným jménem Nowodvorski jednoduše naleznete tady teď právě za outletovou cenu! Akční cena 1 086 Kč.