Nástěnné svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7632 stříbrná

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324238 Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7632 stříbrná
Značka: Nowodvorski
2 217 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324238 Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 607324238
Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Konstrukce svítidla je zhotovena z kvalitní lakované oceli, stínidlo je tvořeno několika skleněnými krystaly, které dodají svítidlu luxusní vzhled. Toto svítidlo je součástí celé série moderních svítidel CRISTAL. Světlo je osazeno dvěma objímkami E14 (malý závit) s max. výkonem 2×60 W.
Kvalitní produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7632 můžete sehnat bezstarostně tady u nás ve známé kategorii svítidla! Mrkněte na parádní produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento zlevněný produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski CRISTAL 7632 stříbrná od oblíbené značky se zárukou kvality Nowodvorski můžete koupit na našich stránkách nyní za nejnižší cenu! Cena od 2 217 Kč.