Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8171 ION LED M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580872250 Nástěnné svítidlo ION LED značky Nowodvorski. Svítidlo má široké využití díky svému modernímu,... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8171 ION LED M
Značka: Nowodvorski
2 565 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580872250 Nástěnné svítidlo ION LED značky Nowodvorski. Svítidlo má široké využití díky svému modernímu,...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580872250
Nástěnné svítidlo ION LED značky Nowodvorski. Svítidlo má široké využití díky svému modernímu, elegantnímu a funkčnímu provedení. Využití najde využití v obytných místnostech, chodbách a různých komerčních budovách. Svítidlo je osazeno LED trubicí, proto už není potřeba kupovat zdroj světla. Stínidlo u svítidla je ze skla, těleso je vyrobeno z kvalitně zpracované pochromované oceli. Světlo nemá zvýšenou odolnost proti vlhkosti (IP20), proto je nelze doporučit do vlhkého prostředí, ale můžete je dát například nad zrcadlo v koupelně v dostatečné vzdálrnosti od proudu vody. Doporučujeme pro takovou montáž konzultaci s odborníkem.

Vynikající kousek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8171 ION LED M od kvalitní značky Nowodvorski jednoduše můžete sehnat právě nyní za výhodné peníze! Výhodně za cenu 2 565 Kč.