Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8167 REMBRANT LED L

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581642876 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8167 REMBRANT LED L
Značka: Nowodvorski
3 212 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581642876 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 581642876
Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je zejména vhodné pro nasvícení obrazů, zajímavých předmětů a funguje také jako klasické nástěnné svítidlo. Svítidlo je v provedení patinovaná mosaz. Světelný výkon je zajištěn pevně zabudovaným LED modulem, není tedy již potřeba dokupovat žárovku. Tento nejprodávanější produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8167 můžete sehnat v pohodě tady na našich stránkách umístěný v rubrice svítidla! Získejte ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Nowodvorski svým zákazníkům dodává špičkové produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8167 REMBRANT LED L od této skvělé značky Nowodvorski pohodlně pořídíte na našich stránkách teď za výborné peníze. Zrovna nyní za cenu 3 212 Kč.