Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8166 REMBRANT LED M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581642874 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8166 REMBRANT LED M
Značka: Nowodvorski
2 848 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581642874 Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 581642874
Nástěnné obrazové svítidlo Nowodvorski REMBRANT LED. Nástěnné svítidlo je v klasickém designu. Je zejména vhodné pro nasvícení obrazů, zajímavých předmětů a funguje také jako klasické nástěnné svítidlo. Svítidlo je v provedení patinovaná mosaz. Světelný výkon je zajištěn pevně zabudovaným LED modulem, není tedy již potřeba dokupovat žárovku. Kvalitní a levný výrobek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8166 REMBRANT LED pořídíte také na našem webu v oblíbené rubrice svítidla! Vyberte si ostatní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Oblíbený výrobce Nowodvorski má na skladě kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento velmi oblíbený produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8166 REMBRANT LED M od známé kvalitní značky Nowodvorski jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 2 848 Kč.