Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8116 IMPULSE LED M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109985 LED nástěnné svítidlo Nowodvorski IMPULSE LED je novinkou pro rok 2022 a je zhotoveno z kombinace... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8116 IMPULSE LED M
Značka: Nowodvorski
3 757 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 581109985 LED nástěnné svítidlo Nowodvorski IMPULSE LED je novinkou pro rok 2022 a je zhotoveno z kombinace...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 581109985
LED nástěnné svítidlo Nowodvorski IMPULSE LED je novinkou pro rok 2022 a je zhotoveno z kombinace kvalitního hliníku a částečně také plastu. Svítidlo je moderní a je vhodné k elegantnímu nasvícení prostoru – chodby, schodiště nebo také nasvícení předmětů a stěn v galerii a podobného prostoru. Využívá zabudovaný LED zdroj – do svítidla již není potřeba dokupovat jakékoliv žárovky. Na tělese svítidla je zabudovaný nenápadný vypínač. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady Impulse LED – větší varianty.
Oblíbený a kvalitní produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8116 IMPULSE LED máte možnost získat rovněž tady na našem webu ve známé rubrice svítidla. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii snadno online. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Nowodvorski má na skladě vynikající zboží

Akční a ve slevě produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 8116 IMPULSE LED M od značky s tradicí a dobrou pověstí Nowodvorski jednoduše můžete sehnat zde teď právě za super cenu. Právě teď za cenu 3 757 Kč.