Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7786 MONO černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578479680 Nástěnné svítidlo s flexošňůrou do zásuvky MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7786 MONO černá
Značka: Nowodvorski
884 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578479680 Nástěnné svítidlo s flexošňůrou do zásuvky MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578479680
Nástěnné svítidlo s flexošňůrou do zásuvky MONO je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo je vhodné na stěnu do ložnic, dětských pokojů, ale i do obývacích místností jako doplňkové svítidlo například pro čtení. Je opatřeno šnůrou pro zapojení do zásuvky, vypínač je na zadní straně tubusu svítidla. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Kvalitní produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7786 MONO černá jde koupit snadno tu v rubrice svítidla! Nyní můžete koupit parádní produkty z této známé sekce za výborné peníze!

Hodně povedený výrobek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7786 MONO černá od značky Nowodvorski snadno můžete najít teď trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 884 Kč.