Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7596 STRAIGHT WALL LED S černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 603602939 Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady STRAIGHT WALL pro rok 2022, která vychází ze... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7596 STRAIGHT WALL LED S černá
Značka: Nowodvorski
1 424 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 603602939 Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady STRAIGHT WALL pro rok 2022, která vychází ze...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 603602939
Nástěnné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady STRAIGHT WALL pro rok 2022, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Konstrukce svítidla je zhotovena z kvalitní lakované oceli, která dodá svítidlu luxusní vzhled. Součástí balení je 1x LED trubice typu T8. Vy už tak nemusíte ke svítidlu nic dokupovat. Nástěnné světlo Nowodvorski je vhodné především do moderních interiérů a designově se hodí především do prostorných obývacích místností nebo hal a také do kancelářských a konferenčních místností. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady STRAIGHT WALL LED. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné série
Tento kvalitní kousek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7596 STRAIGHT WALL LED S černá je k dispozici lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice svítidla! Podívejte se na kvalitní kousky z této populární sekce za outletovou cenu! Věhlasná značka Nowodvorski prodává kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě.

Tento žádaný produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7596 STRAIGHT WALL LED S černá od skvělé značky Nowodvorski získáte u nás za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 424 Kč.