Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7521 OSLO LED 60 tmavý dub

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420130 Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7521 OSLO LED 60 tmavý dub
Značka: Nowodvorski
2 434 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420130 Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595420130
Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení tmavé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Světlo je vyrobeno z kvalitního dřeva v kombinaci s ocelí, proto se ideálně hodí do interiérů s dřevenými prvky. Díky své konstrukci je možné pohybovat s dřevěným stínidlem a určovat tak úhel a množství světla které bude vyzařovat. Svítidlo se zapíná a vypíná pomocí stylového vypínače na lanku. V našem e-shopu najdete i další svítidla ze série řady OSLO. Toto svítidlo je osazeno LED trubicí T8, je součástí balení. Tento výjimečný výrobek lze sehnat mimo jiné tu na webu v kategorii led osvětlení! Mrkněte na vyjímečné kusy ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! Tato značka Nowodvorski vám může nabídnout skvělý sortiment.

Tento velmi oblíbený produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7521 OSLO LED 60 tmavý dub od značky s tradicí a dobrou pověstí Nowodvorski pohodlně pořídíte momentálně za výhodnou cenu. Momentálně v akci za 2 434 Kč.