Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7518 OSLO LED 90 dub

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420125 Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7518 OSLO LED 90 dub
Značka: Nowodvorski
2 919 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595420125 Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595420125
Nástěnné LED svítidlo Nowodvorski OSLO v provedení světlé dubové dřevo. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Světlo je vyrobeno z kvalitního dřeva v kombinaci s ocelí, proto se ideálně hodí do světlejších interiérů s dřevenými prvky. Díky své konstrukci je možné pohybovat s dřevěným stínidlem a určovat tak úhel a množství světla které bude vyzařovat. Svítidlo se zapíná a vypíná pomocí stylového vypínače na lanku. V našem e-shopu najdete i další svítidla ze série řady OSLO. Toto svítidlo je osazeno LED trubicí T8, je součástí balení.Velmi žádaný produkt Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7518 OSLO je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v populární rubrice led osvětlení! Máme pro vás oblíbené produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski vás obohatí o prvotřídní produkty. To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kus Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7518 OSLO LED 90 dub od skvělé a známé značky Nowodvorski jednoduše získáte tady teď až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 919 Kč.