Nástěnné svítidlo Nowodvorski 6345 STRAIGHT WALL XS bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979648 Nástěnné svítidlo Nowodvorski STRAIGHT WALL XS. Nástěnné svítidlo je zhotovené v moderním... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 6345 STRAIGHT WALL XS bílá
Značka: Nowodvorski
894 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 601979648 Nástěnné svítidlo Nowodvorski STRAIGHT WALL XS. Nástěnné svítidlo je zhotovené v moderním...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 601979648
Nástěnné svítidlo Nowodvorski STRAIGHT WALL XS. Nástěnné svítidlo je zhotovené v moderním jednoduchém provedení z kvalitní lakované oceli s difuzorem z kvalitního plastu. Svítidlo využívá jednu žárovku s paticí E14 – tato žárovka není součástí balení. Nástěnné světlo Nowodvorski je vhodné především do moderních interiérů a designově se hodí například jako čtecí lampa k nočnímu stolku do ložnice, nebo jako nástěnné svítidlo na schodiště, do chodby a podobně. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady STRAIGHT WALL v různých barvách a velikostech. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a nezapomeňte si ke svítidlu dokoupit žárovku.

Tento designový kus Nástěnné svítidlo Nowodvorski 6345 STRAIGHT WALL XS bílá od skvělé a známé značky Nowodvorski snadno můžete najít momentálně na našich stránkách extra výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 894 Kč.