Nástěnné svítidlo bílé se zlatem včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 – Yordi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104507 Doplňte svou koupelnu klasickým nástěnným svítidlem Yordi! Toto zlatobílé nástěnné... více informací »
Nástěnné svítidlo bílé se zlatem včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 - Yordi
Značka: QAZQA
1 579 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104507 Doplňte svou koupelnu klasickým nástěnným svítidlem Yordi! Toto zlatobílé nástěnné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104507
Doplňte svou koupelnu klasickým nástěnným svítidlem Yordi! Toto zlatobílé nástěnné svítidlo je vyrobeno z plastu s ocelí. Má hloubku 9,4 cm, výšku 5 cm a délku 62,8 cm. Yordi je dodáván včetně nevyměnitelného LED světelného zdroje, který má světelný výkon 2700 Kelvinů. Lampa je stmívatelná pomocí 3-stupňového stmívače, což znamená, že při stisknutí spínače světla jednou získáte 100% světla, podruhé 60% a potřetí 30% (atmosférického) světla. S hodnotou IP IP44 je ideální do koupelny. Osvětlete svou koupelnu nástěnným svítidlem Yordi! Tento akční produkt Nástěnné svítidlo bílé se zlatem získáte taky tu v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Získejte akční kusy z této oblíbené sekce v akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný kousek Nástěnné svítidlo bílé se zlatem včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 - Yordi od značky QAZQA můžete koupit na našich stránkách nyní za extra cenu! Teď za akční cenu 1 579 Kč.