Nástěnné a stropní svítidlo černé IP65 – Lucia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91871 Tato nástěnná a stropní lampa Lucia má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto nástěnné a... více informací »
Nástěnné a stropní svítidlo černé IP65 - Lucia
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91871 Tato nástěnná a stropní lampa Lucia má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto nástěnné a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91871
Tato nástěnná a stropní lampa Lucia má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Toto nástěnné a stropní svítidlo s černým plastovým okrajem a matným bílým plastem poskytuje krásné měkké pastevní světlo, takže se nedíváte do zdroje světla. Tato lampa má hodnotu IP IP65, takže je vhodná pro vlhké oblasti, jako je koupelna, ale může být umístěna také na zahradě. Ve skutečnosti je určen proti dešti. Má průměr 30 cm a hloubku 9 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). S touto nástěnnou a stropní lampou vytvoříte atmosféru na své terase nebo v koupelně, volba je na vás.Žádaný produkt Nástěnné a stropní svítidlo černé IP65 – Lucia lze pořídit mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii venkovni nastenne svetlo. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této sekce za outletovou cenu!

Tento kvalitní produkt Nástěnné a stropní svítidlo černé IP65 - Lucia od kvalitního výrobce QAZQA můžete sehnat zrovna dneska za extra cenu. Ceny již od 619 Kč.