Nástěnná oblouková lampa z oceli s odstínem žluté 35/35/20 nastavitelná

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97470 Tato moderní nástěnná oblouková lampa je opravdovým výrobcem nálad ve vašem interiéru! Jedná se o... více informací »
Nástěnná oblouková lampa z oceli s odstínem žluté 35/35/20 nastavitelná
Značka: QAZQA
1 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97470 Tato moderní nástěnná oblouková lampa je opravdovým výrobcem nálad ve vašem interiéru! Jedná se o...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97470
Tato moderní nástěnná oblouková lampa je opravdovým výrobcem nálad ve vašem interiéru! Jedná se o nadčasovou obloukovou lampu s okrově žlutým stínidlem. Oblouková lampa poskytuje v obývacím pokoji funkční i atmosférické světlo. Tato nástěnná lampa má celkovou výšku 80 cm a hloubku 81,5 cm. Stínidlo má průměr 35 cm. Oblouk je nastavitelný, takže rozpětí si určíte sami. Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou, takže je velmi snadné ji připojit. Dodává se bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vytvořte příjemnou atmosféru s touto moderní nástěnnou obloukovou lampou.
Často hledaný výrobek máte možnost pořídit rovněž tady u nás ve známé rubrice nastenna svitidla. Připravili jsme pro vás akční výrobky z této oblíbené kategorie snadno online! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný produkt Nástěnná oblouková lampa z oceli s odstínem žluté 35/35/20 nastavitelná od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 1 559 Kč.