Nástěnná lampa z oceli včetně LED lampy na čtení s vypínačem – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97569 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se... více informací »
Nástěnná lampa z oceli včetně LED lampy na čtení s vypínačem - Combi
Značka: QAZQA
979 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97569 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97569
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro kouzlo nástěnného světla Combi. Tato nástěnná lampa má čtecí rameno s vestavěným LED modulem 2 800 Kelvinů a 180 lumenů. To mu umožňuje prosvítat teplým světlem do vašeho interiéru. Má také svítidlo E27, pro které si můžete sami vybrat světelný zdroj. Pokud se rozhodnete pro vlákno E27 s malým lumenem, je to skutečný výrobce atmosféry pro ložnici vedle vaší postele. Tuto nástěnnou lampu lze samozřejmě použít také ve vaší domácí kanceláři! Světla lze ovládat odděleně od sebe díky dvěma spínačům na svítidle. Skutečný přínos pro váš interiér! Tento akční výrobek Nástěnná lampa z oceli včetně LED lampy na čtení s vypínačem – Combi můžete nakoupit bez obtíží na stránkách v populární sekci nastenna svitidla! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online. Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Nástěnná lampa z oceli včetně LED lampy na čtení s vypínačem - Combi od populární značky QAZQA máte možnost sehnat již dnes v bezva akci! Momentálně k dispozici za 979 Kč.