Nástěnná lampa z oceli s ohybným ramenem – Karin flex

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92947 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Nástěnná lampa Karin flex opravdu patří do moderního interiéru. Ideální... více informací »
Nástěnná lampa z oceli s ohybným ramenem - Karin flex
Značka: QAZQA
445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92947 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Nástěnná lampa Karin flex opravdu patří do moderního interiéru. Ideální...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92947
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Nástěnná lampa Karin flex opravdu patří do moderního interiéru. Ideální také jako noční světlo. Kombinace barvy oceli a elegantního designu je velmi nadčasová a stylová. Má výšku 27 cm, délku 8 cm a hloubku 9 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro jeho připevnění na strop má průměr 8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Flexové rameno můžete upravit tak, jak chcete, abyste mohli určit, kam světlo svítí. Tato lampa na čtení má vypínač na vypínači. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled díky této Karin flex! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách.
Povedený kus seženete v pohodě tady u nás zařazený v kategorii nastenna svitidla. Nyní můžete koupit akční produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární výrobce QAZQA poskytuje vynikající sortiment. Podívejte se sami.

Unikátní a oblíbený produkt Nástěnná lampa z oceli s ohybným ramenem - Karin flex od kvalitního výrobce QAZQA snadno pořídíte zrovna dneska opravdu výhodně. Výhodně teď u nás za 445 Kč.