Nástěnná lampa z oceli s černým stínidlem a čtecím ramenem vč. LED – Bergamo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90247 Atraktivní, nadčasová nástěnná lampa. Toto Bergamo patří zcela do vašeho moderního... více informací »
Nástěnná lampa z oceli s černým stínidlem a čtecím ramenem vč. LED - Bergamo
Značka: QAZQA
1 939 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90247 Atraktivní, nadčasová nástěnná lampa. Toto Bergamo patří zcela do vašeho moderního...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90247
Atraktivní, nadčasová nástěnná lampa. Toto Bergamo patří zcela do vašeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Je to funkční lampa díky flexibilnímu čtecímu ramenu včetně integrované LED: má světelný výkon 2400 Kelvinů a 90 lumenů. V průměru světelný zdroj vydrží 10 000 hodin hoření. Udělejte si lampu ještě úplnější zakoupením světelného zdroje, který se hodí do svítidla E27 (max. 60 W). Stínidlo této lampy má délku 30 cm a výšku 20 cm. Čtecí rameno má maximální délku 40 cm. Čtecí rameno a světelný zdroj v digestoři můžete ovládat odděleně od sebe. Super šikovný! Poznámka: tato lampa není stmívatelná. Poskytněte nadčasovou lampu na čtení v ložnici s Bergamem.
Hodně prodávaný kus Nástěnná lampa z oceli s černým stínidlem a čtecím ramenem vč. LED – Bergamo pořídíte prostě na webu v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Nyní pořídíte další produkty z naší rubriky v bezva akci. Věhlasný dodavatel QAZQA představuje top produkty. za dobré ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zajímavý kousek Nástěnná lampa z oceli s černým stínidlem a čtecím ramenem vč. LED - Bergamo od společnosti s výborným jménem QAZQA jednoduše můžete získat aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 1 939 Kč.