Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá se šedým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98315 Pojďme Vintage! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické... více informací »
Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá se šedým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98315 Pojďme Vintage! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98315
Pojďme Vintage! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Šedé stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Kvalitní a oblíbený produkt lze získat právě nyní tady a teď na našich stránkách v kategorii nastenna svitidla. Prozkoumejte zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie v akci! Populární značka vám poskytuje velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se.

Velmi žádaný produkt Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá se šedým odstínem - Brescia pořídíte tady za akční cenu! Cena již od 1615.00 korun 1 455 Kč.