Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a flex ramenem – Brescia Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98371 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Dokončíte to samostatně vybranou... více informací »
Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a flex ramenem - Brescia Combi
Značka: QAZQA
2 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98371 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Dokončíte to samostatně vybranou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98371
Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Dokončíte to samostatně vybranou kapucí. Zlaté svítidlo přináší vaší lampě příjemný doplněk. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V a pomocí flexibilního ramene můžete LED lampu na čtení nastavit požadovaným směrem. S 3000 Kelvin a 120 lumenů je lampa ideální pro použití večer a během dne. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampa má výšku 33 cm. Nastavitelné rameno má délku 22 cm. Montážní deska má délku 10 cm a šířku 10 cm. Najděte si pěkné stínidlo a doplňte svůj interiér touto kombinací Brescia Combi!
Akční produkt dostanete aktuálně tu na webu zařazený v kategorii nastenna svitidla! Prozkoumejte zcela nové kusy z této oblíbené kategorie za super peníze. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel QAZQA vás a vaše blízké obohatí o top výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento akční a ve slevě výrobek Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a flex ramenem - Brescia Combi značky QAZQA je k dispozici aktuálně na webu ve výhodné akci. Nyní pořídíte za super cenu 2 079 Kč.