Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a černým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98824 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby... více informací »
Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a černým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98824 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98824
Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Bresciu můžete dokončit světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černý stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Žádaný produkt je k získání pohodlně tady na našem webu v sekci nastenna svitidla. Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené rubriky za super cenu.

Ve slevě tento výrobek Nástěnná lampa ve stylu art deco zlatá s USB a černým odstínem - Brescia jednoduše můžete pořídit u nás právě levně! Ceny již od 1359.00 korun. 1 405 Kč.