Nástěnná lampa ve stylu Art Deco s opálovým sklem – Bolsena

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96655 Krásná nástěnná lampa ve stylu Art Deco z oceli s opálovým sklem. Tato nástěnná lampa má výšku 40 cm a... více informací »
Nástěnná lampa ve stylu Art Deco s opálovým sklem - Bolsena
Značka: QAZQA
1 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96655 Krásná nástěnná lampa ve stylu Art Deco z oceli s opálovým sklem. Tato nástěnná lampa má výšku 40 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96655
Krásná nástěnná lampa ve stylu Art Deco z oceli s opálovým sklem. Tato nástěnná lampa má výšku 40 cm a hloubku 26 cm. Montážní deska má šířku 8 cm. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem, který se vejde do objímky E14 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Krásné opálové sklo poskytuje útulné světlo ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Skutečný vzhled ve stylu Art Deco a perfektně se hodí jako noční světlo vedle postele nebo jako základní světlo v hale. Pro vytvoření příjemné atmosféry můžete tuto lampu ztlumit také pomocí externího stmívače. Dopřejte své zdi skutečný poutač s touto Bolsenou! Tento velmi oblíbený produkt je k sehnání snadno na našem webu zařazený v sekci nastenna svitidla. Získejte akční produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny.

Často hledaný produkt Nástěnná lampa ve stylu Art Deco s opálovým sklem - Bolsena od populárního výrobce QAZQA je k dispozici momentálně na webu skutečně výhodně! Výhodně za super cenu 1 585 Kč.