Nástěnná lampa Sola hranatá bílá

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91062 Jednoduché, neutrální, kompaktní nástěnné svítidlo, které lze použít všude. Světlo... více informací »
Nástěnná lampa Sola hranatá bílá
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91062 Jednoduché, neutrální, kompaktní nástěnné svítidlo, které lze použít všude. Světlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91062
Jednoduché, neutrální, kompaktní nástěnné svítidlo, které lze použít všude. Světlo svítí nahoru a dolů po zdi, což vytváří pěkný světelný efekt. Skvrna má výšku 10,3 cm a hloubku 10 cm. Montážní deska pro stěnu má výšku 6 cm. Je krásně dokončen v elegantní bílé barvě, díky níž je velmi moderní. Zajistěte zdroj světla, který se vejde do svítidla G9 (max. 40 W). Tuto Solu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Nadčasová nástěnná lampa, ideální do vaší haly, obývacího pokoje nebo ložnice!
Kvalitní a levný produkt Nástěnná lampa Sola hranatá bílá najdete v pohodě na stránkách zařazený v sekci nastenna svitidla. Nyní můžete získat jiné výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není vše, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Nástěnná lampa Sola hranatá bílá od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA snadno můžete pořídit v naší aktuální nabídce extra se slevou. V akci za cenu 619 Kč.