Nástěnná lampa šedá včetně LED IP54 s detektorem pohybu – Marian

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103717 Marian je moderní venkovní nástěnná lampa. Jeho elegantní design a šedá barva... více informací »
Nástěnná lampa šedá včetně LED IP54 s detektorem pohybu - Marian
Značka: Trio Leuchten
4 069 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103717 Marian je moderní venkovní nástěnná lampa. Jeho elegantní design a šedá barva...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103717
Marian je moderní venkovní nástěnná lampa. Jeho elegantní design a šedá barva dodají vašemu domu potřebnou povrchovou úpravu. Nástěnná lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 3 000 Kelvinů a 900 lumenů, takže máte perfektní přímé světlo pro venkovní použití ve tmě. Například vedle vchodových dveří nebo zahradní kůlny. Marian v průměru vydrží asi 25 000 hodin hoření. Díky detektoru pohybu se světlo rozsvítí, pouze když kolem něj projdete a opravdu ho potřebujete. Žádné zbytečné plýtvání energií! Lampa má výšku 16 cm, hloubku 10 cm a délku 10 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm, výšku 10,7 cm a délku 9,6 cm. Díky tomu je praktická malá lampa, která poskytuje spoustu světla, ideální! Marian je vyroben z hliníku s plastem a je odolný proti stříkající vodě díky hodnotě IP IP54. Hledáte pěknou moderní nástěnnou lampu pro venkovní použití? Pak je Marian přesně to, co potřebujete! Výjimečný a žádaný výrobek Nástěnná lampa šedá včetně LED IP54 s detektorem pohybu – Marian je k dostání právě zde tady na našich stránkách v rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete pořídit zcela nové zboží z této populární rubriky za výhodné peníze.

Kvalitní a žádaný produkt Nástěnná lampa šedá včetně LED IP54 s detektorem pohybu - Marian od výrobce s dlouholetou historií Trio Leuchten snadno můžete pořídit zde teď za super peníze! Nyní pořídíte od 4 069 Kč.