Nástěnná lampa šedá IP55 vč. 1 x GU10 3 stupně stmívatelné – Franca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97325 Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná lampa Franca tou... více informací »
Nástěnná lampa šedá IP55 vč. 1 x GU10 3 stupně stmívatelné - Franca
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97325 Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná lampa Franca tou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97325
Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná lampa Franca tou nejlepší volbou! Šedá barva je velmi nadčasová, takže si z této lampy můžete užívat roky. Lampa je dodávána včetně 3stupňového stmívatelného světelného zdroje GU10 s maximem 400 lumenů. Přepínačem se světelný zdroj ztlumí v Kelvinech mezi 2700K až 4000K. Lampa je ve skutečnosti ideální pro vaši zahradu, i když také vypadá pěkně v koupelně nebo v kanceláři. Příjemným doplňkem nástěnné lampy je, že ji lze stmívat ve třech krocích vypínačem na zdi. To znamená, že si můžete sami určit intenzitu světla ve vašem interiéru. Vyberte si jasné světlo do práce a příjemné světlo, které večer vytvoří atmosféru! Přejděte ze 100% světla (pracovní světlo) na 60% a na 30% (skutečné náladové světlo). Má průměr 9 cm a výšku 12,5 cm. Hloubka lampy je 10,5 cm. Vzhledem k hodnotě IP IP55 je odolný proti stříkající vodě, velmi šikovný. Franca je to, co hledáš!
Unikátní produkt Nástěnná lampa šedá IP55 vč. 1 x GU10 lze získat teď tady u nás ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této populární sekce snadno online. Přední značka QAZQA vás obohatí o vysoce kvalitní zboží Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Nástěnná lampa šedá IP55 vč. 1 x GU10 3 stupně stmívatelné - Franca od značky s dlouholetou historií QAZQA je dostupný zde teď právě za parádní cenu! Levně za 699 Kč.