Nástěnná lampa šedá IP54 vč. LED – Squad

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95187 Minimalistická lampa, ale velmi atraktivní! Nástěnné svítidlo Squad lze použít v mnoha... více informací »
Nástěnná lampa šedá IP54 vč. LED - Squad
Značka: QAZQA
799 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95187 Minimalistická lampa, ale velmi atraktivní! Nástěnné svítidlo Squad lze použít v mnoha...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95187
Minimalistická lampa, ale velmi atraktivní! Nástěnné svítidlo Squad lze použít v mnoha místnostech. S hodnotou IP IP54 lze toto nástěnné svítidlo použít v koupelně, ale stejně snadno i venku u předních dveří. Špičková venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým práškovým nástřikem. Super elegantní design. Má hloubku 4,5 cm a výšku a šířku 10 cm. S integrovaným LED modulem 100 lumenů a 3000 Kelvinů se Squad dokonale hodí jako výrobce nálad. Upozornění: tato nástěnná lampa není stmívatelná. Díky kombinaci kvality, designu a hospodárnosti (30 000 hodin hoření) je tato lampa vhodná pro mnoho aplikací, uvnitř i venku! Unikátní a oblíbený kousek Nástěnná lampa šedá IP54 vč. jde nakoupit lehce na našem webu ve známé kategorii venkovni nastenne svetlo! Nyní najdete ostatní produkty z naší kategorie za výhodné peníze!

Zlevněný produkt Nástěnná lampa šedá IP54 vč. LED - Squad od skvělé značky QAZQA najdete momentálně na našich stránkách extra výhodně. Za bezkonkureční cenu 799 Kč.