Nástěnná lampa šedá IP44 se senzorem světlo-tma – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104092 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i... více informací »
Nástěnná lampa šedá IP44 se senzorem světlo-tma - Baleno II
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104092 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104092
Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i dole. To vytváří na stěně pěkný efekt žehlení. Baleno II je vyroben z hliníku se sklem a je dokončen v antracitově šedé barvě. Má hloubku 9,2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Nástěnné svítidlo doplníte 2 světelnými zdroji AR70, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Baleno II má senzor světla a tmy, pomocí kterého detekuje, kdy se setmí, a osvětlení se automaticky zapne. Když se světlo znovu rozsvítí, osvětlení se automaticky vypne. Nástěnné svítidlo má hodnotu IP IP44 a je proto odolné proti stříkající vodě. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Ideální pro vedle vchodových dveří nebo na zahradní boudu. Chraňte své venkovní prostředí pomocí moderní nástěnné lampy Baleno II.
Tento oblíbený kousek Nástěnná lampa šedá IP44 lze zakoupit bez problémů tady u nás umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo! Nyní si můžete koupit parádní kousky z této známé rubriky v bezva akci. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kousky od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment.

Tento diskontní produkt Nástěnná lampa šedá IP44 se senzorem světlo-tma - Baleno II od známé kvalitní značky QAZQA pohodlně dostanete zde teď právě napořád výhodně! Nyní můžete mít za 1 059 Kč.