Nástěnná lampa měděná s mosazem nastavitelná 19,5 cm – Liko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93420 Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně... více informací »
Nástěnná lampa měděná s mosazem nastavitelná 19
Značka: QAZQA
1 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93420 Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93420
Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně dokončen v hnědé barvě s mosazným interiérem, který poskytuje rozptýlené světlo. Velmi útulné! Má výšku 19,5 cm a hloubku 27 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Svou Liko zcela dokončíte světelným zdrojem E27 (max. 25 W). Poznámka: Musíte si je objednat zvlášť. Liko je také otočný, takže můžete nechat světlo svítit, kamkoli chcete. To je velmi užitečné například pro zvýraznění něčeho. Je to také pěkná lampa v hale! Vydejte se na měkké náladové osvětlení s naší nástěnnou lampou Liko.

Tento designový výrobek Nástěnná lampa měděná s mosazem nastavitelná 19,5 cm - Liko od značky s dlouholetou historií QAZQA je dostupný právě teď v nabídce napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 1 119 Kč.