Nástěnná lampa černá se zlatou lampičkou na čtení včetně LED – Matija

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105305 Vneste do svého domova více atmosféry s tímto nástěnným svítidlem Matija! Matija... více informací »
Nástěnná lampa černá se zlatou lampičkou na čtení včetně LED - Matija
Značka: Paul Neuhaus
2 068 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105305 Vneste do svého domova více atmosféry s tímto nástěnným svítidlem Matija! Matija...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105305
Vneste do svého domova více atmosféry s tímto nástěnným svítidlem Matija! Matija je nástěnná lampa se zabudovanou zlatou lampičkou na čtení, kterou si můžete sami upravit. Tato lampa je vyrobena z oceli a má látkové stínidlo. Má výšku 31 cm, délku 55 cm a šířku 30 cm. Světelné zdroje jsou upevněny ve svítidle a nelze je tedy vyměnit. Tyto světelné zdroje poskytují teplé bílé světlo (3 000 K) a vydrží 20 000 hodin svícení. Se svou intenzitou světla 250 lumenů se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Získejte skutečný poutač do svého domova s touto Matijou! Tento levný produkt Nástěnná lampa černá se zlatou lampičkou na čtení včetně LED – Matija máte možnost pořídit bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v rubrice nastenna svitidla. Nyní můžete získat unikátní výrobky ve zmíněné sekci za výborné peníze! Známý výrobce Paul Neuhaus svým zákazníkům dodává kvalitní produkty. za mimořádně nízkou cenu!

Tento exkluzivní kousek Nástěnná lampa černá se zlatou lampičkou na čtení včetně LED - Matija od známého dodavatele Paul Neuhaus jednoduše můžete pořídit právě výhodně. Akční ceny od 2 068 Kč.