Nástěnná lampa černá IP65 nastavitelná – Remi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91879 Tato nástěnná lampa Remi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné... více informací »
Nástěnná lampa černá IP65 nastavitelná - Remi
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91879 Tato nástěnná lampa Remi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91879
Tato nástěnná lampa Remi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné svítidlo s černým plastovým okrajem a matným bílým plastem poskytuje krásné měkké pastvinové světlo, takže se nedíváte do světelného zdroje. Tato lampa má hodnotu IP IP65, takže je vhodná pro vlhké oblasti, jako je koupelna, ale může být umístěna také na zahradě. Ve skutečnosti je určen proti dešti. Žárovky ze série Remi jsou vybaveny nastavitelným kloubovým bodem na nástěnném držáku. Má výšku 33 cm, délku 23 cm a hloubku 9 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). S touto nástěnnou lampou vytvoříte atmosféru na své terase nebo ve své koupelně, volba je na vás. Tento kvalitní a levný výrobek Nástěnná lampa černá IP65 nastavitelná – Remi máte možnost koupit bez problémů tu na webu ve známé kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní koupíte unikátní zboží z této populární sekce ve výhodné akci!

Tento vynikající kousek Nástěnná lampa černá IP65 nastavitelná - Remi od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA máte možnost pořídit právě výhodně! Zrovna teď v akci za 365 Kč.