Nástěnná lampa černá IP65 – Maddi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91877 Tato nástěnná lampa Maddi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné... více informací »
Nástěnná lampa černá IP65 - Maddi
Značka: QAZQA
335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91877 Tato nástěnná lampa Maddi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91877
Tato nástěnná lampa Maddi má minimalistický a elegantní design v oválném tvaru. Toto oválné nástěnné svítidlo s černým plastovým okrajem a matným bílým plastem poskytuje krásné měkké pastvinové světlo, takže se nedíváte do světelného zdroje. Tato lampa má hodnotu IP IP65, takže je vhodná pro vlhké oblasti, jako je koupelna, ale může být umístěna také na zahradě. Ve skutečnosti je určen proti dešti. Má výšku 33 cm, délku 23 cm a hloubku 9 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). S touto nástěnnou lampou vytvoříte atmosféru na své terase nebo ve své koupelně, volba je na vás.

Hodně žádaný výrobek Nástěnná lampa černá IP65 - Maddi od spolehlivého výrobce QAZQA jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce trvale výhodně! Nabídka od 335 Kč.