Nástěnná lampa černá IP44 se senzorem světlo-tma – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104091 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má... více informací »
Nástěnná lampa černá IP44 se senzorem světlo-tma - Baleno II
Značka: QAZQA
2 435 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104091 Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104091
Pro atmosférické venkovní prostředí musíte jít na Baleno II. Tato nástěnná lampa má světlo nahoře i dole. To vytváří na stěně pěkný efekt žehlení. Baleno II je vyroben z hliníku se sklem a je dokončen v černé barvě. Má hloubku 9,2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm, výšku 21 cm a délku 8,3 cm. Nástěnné svítidlo doplníte 2 světelnými zdroji AR70, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Baleno II má senzor světla a tmy, pomocí kterého detekuje, kdy se setmí, a osvětlení se automaticky zapne. Když se světlo znovu rozsvítí, osvětlení se automaticky vypne. Nástěnné svítidlo má hodnotu IP IP44 a je proto odolné proti stříkající vodě. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Ideální pro vedle vchodových dveří nebo na zahradní boudu. Chraňte své venkovní prostředí pomocí moderní nástěnné lampy Baleno II.
Unikátní a oblíbený výrobek máte možnost koupit rovnou na webu v kategorii nezařazené! Nyní můžete získat skvělé kusy z této populární rubriky na pár kliknutí!

Tento designový produkt Nástěnná lampa černá IP44 se senzorem světlo-tma - Baleno II od kvalitní společnosti QAZQA je k získání bezpečně online za skvělou cenu! Nyní zakoupíte za 2 435 Kč.